Jesteś tutaj: Strona główna > Ocieplanie pianką > Termomodernizacja

Termomodernizacja

termomodernizacja

Skuteczna termomodernizacja budynków

Prawidłowa izolacja oraz ocieplenie budynku wiąże się z ekonomicznym poborem kosztów. Nowoczesne budownictwo, już od etapu projektowania wiąże się z koniecznością uwzględnienia optymalnego systemu izolacyjnego. Dzięki niemu, nagromadzona energia nie jest bezpowrotnie marnowana, zaś koszty eksploatacji budynku stają się znacznie bardziej ekonomiczne. Metody dociepleń są różne, ale najbardziej powszechne jest użycie styropianu jako zwartej warstwy izolacyjnej.

Zadzwoń i sprawdź:
+48 664 700 150

Izolacja Icynene rekomendowana przez firmę CELS

Dlaczego termomodernizacja budynku jest tak ważna? W przypadku domów wielorodzinnych, stawianych kilkadziesiąt lat temu, często pojawia się konieczność ich docieplenia. Firma CELS proponuje takie rozwiązanie, jak skuteczna izolacja firmy Icynene. Efektem jest skuteczna termomodernizacja budynków, które natychmiast po instalacji warstwy izolacyjnej stają się w odczuwalny sposób tańsze w eksploatacji.

Izolacja budynku z gwarancją jakości

Systemy dociepleń budynków Icynene to gwarancja jakości i funkcjonalności na wiele dziesięcioleci. Z tego systemu mogą bez przeszkód korzystać zarówno budynki wielorodzinne (np. wieżowce), jak i te mniejsze (kamienice, domki jednorodzinne). Firma CELS Suwałki oferuje termomodernizację stropów, dachów, poddaszy i poszczególnych elementów konstrukcji budowlanej, a także kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy.


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz