Jesteś tutaj: Strona główna > Ocieplanie pianką > Domy, poddasza > Fundamenty

Fundamenty

Izolowanie i ocieplanie fundamentów pianką

Fundament to podstawa każdego domu, dlatego warto zadbać o to, aby izolowanie i ocieplanie fundamentów było wykonane dokładnie, szczelnie i przez doświadczoną ekipę. Izolacja z pianki poliuretanowej stanowi bardzo szczelną barierę zarówno termo- jak i hydroizolacyjną. Z tego powodu inwestorzy wybierają właśnie ten rodzaj ocieplenia – zarówno do budynków nowych, jak również tych starszych, gdzie często pojawia się problem przemarzania.

Chcesz wiedzieć więcej o ocieplaniu fundamentów? Zadzwoń: +48 664 700 150 lub wybierz doradcę ze swojego regionu KLIKNIJ TUTAJ

Do izolacji fundamentów wykorzystuje się twardą piankę zamknięto-komórkową. Do tego typu izolacji sugerujemy stosowanie pianki Soudal

Pianka PUR a wełna mineralna

Pianka ma przede wszystkim dużo wyższy współczynnik przewodnictwa ciepła, co znacznie wpływa na komfort, jaki daje jej zamontowanie. Ponadto pianka PUR jest o wiele łatwiejsza w montażu niż wełna izolacyjna. Wystarczą tylko 2 osoby, by wykonać 250m2 izolacji dziennie. W połączeniu z metodą natryskową nie ma praktycznie żadnych ograniczeń instalacyjnych. Pianka po montażu podlega 100-krotnemu wzrostowi, tak więc wypełnia każdą lukę oraz miejsca trudno dostępne. Nieważne, czy chodzi o izolację fundamentów, czy poddaszy.

Nasze realizacje wykonywane są piankami znanej i cenionej firmy Soudal, która w swojej ofercie posiada szeroką gamę chemii budowlanej (kleje, uszczelniacze, silikony). Wybór tej firmy pozwala nam na wykonywanie zaawansowanych izolacji fundamentów, poddaszy i tarasów.

Izolowanie i ocieplanie fundamentów pianką

Wykorzystanie pianki to całkowicie bezszwowe i bezspoinowe ocieplenie fundamentu. Pianka szczelnie przylega do izolowanej powierzchni tworząc jednolitą warstwę izolacji bez jakichkolwiek mostków termicznych. Izolacja cechuje się bardzo małym współczynnikiem nasiąkliwości, a także dużą odpornością na niekorzystne warunki zewnętrzne i działanie czynników atmosferycznych. Zastosowanie piany twardej na fundament, chroni go przed niepożądanym przedostawaniem się wilgoci do budynku, jak również przed skraplaniem wody na ścianach wewnętrznych ocieplanych pomieszczeń.

Ocieplanie fundamentów – tylko z firmą CELS!

Izolacje i ocieplenia fundamentów z firmą CELS to gwarancja najwyższej jakości. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dajemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki pianki. Sprawdź i zobacz jak to wygląda z bliska.

Zobacz jak wyglądają fundamenty ocieplone i zaizolowane pianką PUR:


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz