Jesteś tutaj: Strona główna > Ocieplanie pianką > Domy, poddasza

Domy, poddasza

home_page_main_picture

Ocieplanie pianką domów, poddaszy

Dobrze ocieplony dom to nie tylko komfort jego mieszkańców ale także duża oszczędność na ogrzewaniu. Z tego względu pianka poliuretanowa to materiał coraz częściej wybierany przez świadomych inwestorów. Na etapie projektu domu warto zadbać o wybór najlepszych materiałów izolacyjnych a ich montaż zlecić doświadczonym fachowcom.
Firma CELS specjalizuje się w kompleksowym ocieplaniu domów – zarówno tych nowo budowanych jak również tych, które po wielu latach wymagają termomodernizacji.
Do ocieplania domów stosuje się dwa rodzaje pianek. Pianka miękka nadaje się do izolowania pomieszczeń wewnętrznych np. poddaszy i ścian. Ten rodzaj pianki można nanieść bezpośrednio na deskowanie lub membranę. Izolacja z pianki zabezpiecza przed utratą ciepła i eliminuje problem mostów termicznych. Drugim rodzajem pianki jest piana twarda. Według specjalistów ten rodzaj materiału to świetna termo i hydroizolacja tarasów i fundamentów. Pianka twarda jest materiałem o strukturze zamknięto-komórkowej. Stanowi doskonałą barierę dla wody i zimnego powietrza.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ocieplania:

  • poddaszy
  • elewacji
  • tarasów
  • fundamentów

Chcesz wiedzieć więcej o ocieplaniu domu? Zadzwoń: + 48 664 700 150 lub KLIKNIJ TUTAJ i wybierz doradcę z Twojego regionu.

Dajemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki pianki. Sprawdź i zobacz jak to wygląda z bliska.


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz