Jesteś tutaj: Strona główna > Ocieplanie pianką > OCIEPLANIE PIANKĄ – CENNIK

OCIEPLANIE PIANKĄ – CENNIK

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztowało ocieplenie Twojej inwestycji?

Dajemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki pianki. Sprawdź i zobacz jak to wygląda z bliska.

Cennik ocieplania pianką poliuretanową – jaki jest koszt ocieplenia domu ?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami

Ocieplenie dachu, poddasza, a może całego domu z użyciem pianki poliuretanowej? Jeśli chcecie wiedzieć ile kosztuje tego typu usługa, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Cena usługi kompleksowego wykonania ocieplenia pianką PUR jest bowiem elastyczna i uzależniona od wielu różnych czynników.

Ocieplanie i docieplanie budynków – atrakcyjna cena

Piana poliuretanowa to doskonały sposób na ocieplenie nawet dużych powierzchni. Koszt wykonania izolacji lub ocieplenia z wykorzystaniem tej technologii jest zazwyczaj ustalany wspólnie z inwestorem. Ma to miejsce po dokonaniu dokładnego pomiaru powierzchni, która wymaga ocieplenia.

Zdajemy sobie sprawę, że cena jest dla naszych klientów istotnym czynnikiem. Nasi doradcy techniczni to najwyższej klasy specjaliści, którzy fachowo doradzą jaką grubość izolacji i jaki rodzaj pianki wybrać oraz zaproponują korzystną ofertę.

Cennik ocieplania budynku pianką – od czego zależy koszt inwestycji?

Ocieplenie dachu czy nawet całego budynku, jest dziś łatwiejsze niż kiedykolwiek. Piana poliuretanowa znakomicie sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczne jest ocieplanie bądź docieplanie budynków. Praktyczna, wytrzymała oraz wykazująca doskonałe właściwości cieplne, pianka PUR jest wykorzystywana na całym świecie od wielu lat. Od czego jednak zależą koszty ocieplenia budynków czy poddaszy?

  1. Wielkość powierzchni, która ma być ocieplona pianką,
  2. Grubość wybranej izolacji,
  3. Stopień skomplikowania konstrukcji powierzchni do ocieplenia,
  4. Aktualnej promocji – informacje o promocjach dostępne są u naszych doradców ds. izolacji natryskowych.

Ile kosztuje ocieplenie domu pianką poliuretanową?

Ocieplenie domu to duże przedsięwzięcie, które wymaga inwestycji w solidne materiały. Tylko w ten sposób możliwe jest zapewnienie odpowiedniej termo i hydroizolacji ocieplanemu budynkowi. W przypadku pianki PUR koszty nie są wysokie, a końcowa cena projektu nie musi zwalać z nóg. Standardowe ocieplenie połaci pianką otwartokomórkową (materiał + robocizna) to koszt od 52 do 54 zł/m2. W porównaniu do wełny mineralnej montaż jest bardzo prosty i co najważniejsze – nie zajmuje wiele czasu.

Cena realizacji może być oczywiście inna w przypadku tarasu lub poddasza. Wiele zależy od powierzchni, która ma być ocieplona oraz wybranych materiałów.


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz