Jesteś tutaj: Strona główna > Ocieplanie pianką

Ocieplanie pianką


Chcesz wiedzieć więcej o ocieplaniu domu? Zadzwoń: +48 664 700 150 lub wybierz doradcę ze swojego regionu KLIKNIJ TUTAJ

Ocieplanie budynków pianką poliuretanową PUR

Skutecznie ocieplony dom to nie tylko komfort termiczny jego mieszkańców, ale także ogromna oszczędność na ogrzewaniu. Z tego względu pianka poliuretanowa jest materiałem coraz częściej wybieranym przez świadomych inwestorów. Jeśli zależy Państwu na stworzeniu energooszczędnego domu to już na etapie projektowania budynku warto zadbać o wybór jak najlepszych materiałów izolacyjnych, zaś samo ocieplenie termiczne zlecić doświadczonym fachowcom. Dobrze wykonane piankowanie metodą natryskową gwarantuje bezpieczną i efektywną izolację termiczną na długie lata.

Naszym klientom oferujemy wykonanie izolacji domu najnowocześniejszym i wielokrotnie nagradzanym materiałem izolacyjnym (pianka PUR) dostępnym na rynku oraz zapewniamy fachową i miłą obsługę. Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu domów – zarówno nowo budowanych jak również tych, które po wielu latach wymagają niezbędnej termomodernizacji. Wykonujemy ocieplenia poddaszy, dachów (od wewnątrz i od zewnątrz), elewacji, tarasów oraz fundamentów.

Pianka miękka, a pianka twarda

Do ocieplania domów wykorzystywane są dwa rodzaje pianek. Pianka miękka nadaje się do izolowania pomieszczeń wewnętrznych np. poddaszy i ścian. Ten rodzaj pianki PUR można nanieść bezpośrednio na deskowanie lub membranę. Izolacja termiczna pianką poliuretanową zabezpiecza budynek przed stratami ciepła oraz eliminuje problem powstawania tzw. mostków termicznych. To rozwiązanie daje:

  • oszczędności na ogrzewaniu, wynoszące nawet 70% standardowych kosztów,
  • doskonale szczelną, a zarazem oddychającą i paroprzepuszczalną powłokę izolacyjną,
  • izolację cieplną z materiału samogasnącego, trudnopalnego w połączeniu z płytą g-k.,
  • izolację trwałą i niezmieniającą swoich właściwości przez długie lata (25-letnia gwarancja producenta).

Drugim rodzajem pianki jest piana twarda. Według specjalistów, ten rodzaj materiału to świetna termoizolacja i hydroizolacja tarasów oraz fundamentów. Pianka twarda jest materiałem o strukturze zamknięto-komórkowej, co sprawia, że stanowi barierę nieprzepuszczalną dla wody oraz zimnego powietrza. Często jest wybierana jako docieplenie hal, tarasów oraz różnych nietypowych budynków.

Dajemy możliwość zamówienia bezpłatnej próbki pianki. Sprawdź i zobacz jak to wygląda z bliska.

W ocieplaniu domu liczy się doświadczenie

Jesteśmy liderem na rynku polskim w ocieplaniu domów pianką poliuretanową Icynene. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, doradców technicznych oraz fachowców z wieloletnim doświadczeniem w wykonywaniu natrysku pianką PUR. Na pierwszym miejscu stawiamy sobie zadowolenie naszych odbiorców, dlatego tak wielu klientów wybiera właśnie naszą firmę.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ocieplania:
• poddaszy
• elewacji
• tarasów
• fundamentów


CELS Mariusz Butkiewicz - Polecają Nas Oferteo.pl
CELS Mariusz Butkiewicz