Jesteś tutaj:

Kontakt

IZOLACJE NATRYSKOWE – NASI DORADCY TECHNICZNI
Najedź kursorem na swój region i skontaktuj się ze wskazanym doradcą.
Damian Szlaużys

Damian Szlaużys
Kierownik
ds. izolacji natryskowych

+48 602 195 179
damian.szlauzys@cels.pl

Bartosz Brzeziak

Bartosz Brzeziak
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

Henryk Dobkowski

Henryk Dobkowski
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 535 999 725
henryk.dobkowski@cels.pl

Jarosław Wojtaś

Jarosław Wojtaś
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 535 535 591
jaroslaw.wojtas@cels.pl

Sebastian Brzeziński

Sebastian Brzeziński
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 664 140 006
sebastian.brzezinski@cels.pl

Andrzej Karasek

Andrzej Karasek
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 664 140 005
andrzej.karasek@cels.pl

Stanisław Misiołek

Stanisław Misiołek
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 664 426 681
stanislaw.misiolek@cels.pl

Krystian Kostka

Krystian Kostka
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 662 108 507
krystian.kostka@cels.pl


STOLARKA OTWOROWA – NASI DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI
Stolarka otworowa i izolacje natryskowe – Litwa
Inwestycje, bramy garażowe, ogrodzenia
Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Ewa Pankiewicz – oddział SEJNY

+48 600 057 344
ewa.pankiewicz@cels.pl

Rolety i moskitiery

FORMULARZ KONTAKTOWY

* - Pole wymagane


SPRZEDAŻ HURTOWA

Marta Kowalewska

+48 87 567 75 17
marta.kowalewska@cels.pl

DORADCA TECH. DS. INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Bartosz Brzeziak

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Łukasz Burzyński

+48 511 087 477
lukasz.burzynski@cels.pl

Marketing

Paulina Milewska

+48 533 200 197
paulina.milewska@cels.pl


Centrum firmy
CELS Mariusz Butkiewicz
ul. Bakałarzewska 21
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska
NIP: 844 153 70 58
REGON: 790751697
+48 (87)565 34 83
+48 (87)566 64 19
biuro@cels.pl
Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 07:00 – 17:00
Sob.: 07:00 – 13:00
Punkty handlowe
Suwałki
ul. Pułaskiego 32c
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska
+48 (87)567 75 17
Sejny
ul. Strażacka 35
16-500 Sejny
woj. podlaskie, Polska
+48 (87)516 23 84