Jesteś tutaj:

Kontakt

IZOLACJE NATRYSKOWE – NASI DORADCY TECHNICZNI

Najedź kursorem na swój region i skontaktuj się ze wskazanym doradcą.

Damian Szlaużys
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 602 195 179
damian.szlauzys@cels.pl

Łukasz Lichota
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 535 777 032
lukasz.lichota@cels.pl

Adriana Sadowska
Konsultant
ds. izolacji natryskowych

+48 533 200 197
adriana.sadowska@cels.pl

Henryk Dobkowski
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 535 999 725
henryk.dobkowski@cels.pl

Jarosław Wojtaś
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 535 535 591
jaroslaw.wojtas@cels.pl

Sebastian Brzeziński
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 664 140 006
sebastian.brzezinski@cels.pl

Andrzej Karasek
Doradca techniczny
ds. izolacji natryskowych

+48 664 140 005
andrzej.karasek@cels.pl


STOLARKA OTWOROWA – NASI DORADCY TECHNICZNO-HANDLOWI
Okna, drzwi

Daniel Wasilewski

+48 535 444 122
daniel.wasilewski@cels.pl

Jolanta Gibas

+48 530 154 114
jolanta.gibas@cels.pl

Stolarka otworowa i izolacje natryskowe – Litwa

Wiktor Misiukanis

PL +48 534 535 288
LT +37 061 303 863
wiktor.misiukanis@cels.pl

Inwestycje, bramy garażowe, ogrodzenia

Łukasz Lichota

+48 535 777 032
lukasz.lichota@cels.pl

Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne

Wioletta Butkiewicz

+48 602 377 105
wiola.butkiewicz@cels.pl

Iwona Dąbrowska

+48 535 036 302
iwona.dabrowska@cels.pl

Ewa Pankiewicz – oddział SEJNY

+48 600 057 344
ewa.pankiewicz@cels.pl

Rolety i moskitiery

Adam Butkiewicz

+48 508 129 160
adam.butkiewicz@cels.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

* - Pole wymagane


SPRZEDAŻ HURTOWA

Marta Kowalewska

+48 87 567 75 17
marta.kowalewska@cels.pl

DORADCA TECH. DS. INWESTYCJI BUDOWLANYCH

Łukasz Lichota

+48 535 777 032
lukasz.lichota@cels.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Łukasz Burzyński

+48 511 087 477
lukasz.burzynski@cels.pl

Marketing

Adriana Sadowska

+48 533 200 197
adriana.sadowska@cels.pl


Centrum firmy
CELS Mariusz Butkiewicz
ul. Bakałarzewska 21
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska
NIP: 844 153 70 58
REGON: 790751697
+48 (87)565 34 83
+48 (87)566 64 19
biuro@cels.pl
Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 07:00 – 17:00
Sob.: 07:00 – 13:00
Punkty handlowe
Suwałki
ul. Pułaskiego 32c
16-400 Suwałki
woj. podlaskie, Polska
+48 (87)567 75 17
Sejny
ul. Strażacka 35
16-500 Sejny
woj. podlaskie, Polska
+48 (87)516 23 84