Jesteś tutaj: Strona główna > Drzwi > Drzwi aluminiowe > Systemy przesuwne

Systemy przesuwne

Przesuwane ręczniePrzesuwane automatycznie

drzwi_aluminiowe_specjalne

Drzwi aluminiowe przesuwane ręcznie – systemy przesuwne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu idealne rozwiązanie w miejscach, gdzie przestrzeń i wygoda jest bardzo istotnym elementem – system przesuwny HST. Wyposażone w nie wewnętrzne drzwi pokojowe bądź tarasowe, zyskają nie tylko na atrakcyjnym wyglądzie, ale również na funkcjonalności.

Posiadamy w ofercie jedno- oraz dwuskrzydłowe drzwi przesuwne bez przegrody termicznej. Rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych. Skrzydło drzwiowe może być wypełnione szybą pojedynczą, zespoloną lub panelem z ocynkowanych blach stalowych, ocieplonym izolacją 20 mm. Rama skrzydła, ościeżnica oraz panel malowane są proszkowo. Drzwi posiadają uszczelnienie szczotkowe na całym obwodzie.

Ceny naszych usług różnią się w przypadku każdego indywidualnego zamówienia. Jeśli chcecie Państwo poznać nasz cennik, zapraszamy do kontaktu.

drzwi_alumniowe_przesuwne

Drzwi aluminiowe przesuwane automatycznie

Drzwi przesuwane automatycznie to nowoczesne rozwiązanie. To doskonała alternatywa dla standardowych drzwi przesuwanych ręcznie. Drzwi świetnie sprawdzają się jako tarasowe lub ogrodowe. Ich podstawową zaletą jest bardzo duża oszczędność miejsca.

Stabilność i lekkość działania to kolejne zalety tego typu systemu.

Posiadamy w ofercie jedno lub dwuskrzydłowe drzwi przesuwne bez przegrody termicznej. Rama skrzydła i ościeżnicy wykonana jest z kształtowników aluminiowych.  Skrzydło drzwiowe może być wypełnione szybą pojedynczą, zespoloną lub panelem z blach stalowych ocynkowanych ocieplonym izolacją 20 mm. Rama skrzydła i ościeżnica oraz panel malowane są proszkowo. Drzwi posiadają uszczelnienie szczotkowe na całym obwodzie. Drzwi wyposażone są w automat do drzwi przesuwnych firmy Geze lub Dorma.

Nasi doradcy ds. drzwi aluminiowych:

Bartosz Brzeziak

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi?