Jesteś tutaj: Strona główna > Bramy i ogrodzenia > Ogrodzenia > Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe

ogrodzenia_przemyslowe

Ogrodzenia przemysłowe

 

Idealne rozwiązania dla wymagających

Modułowe bramy przesuwne i dwuskrzydłowe furtki to optymalna propozycja dla przedsiębiorców, którzy wymagają solidnego rozwiązania na długie lata. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane systemy bram znacznie ułatwiają codzienną pracę w wielu firmach. Ogrodzenia oferowane przez producenta gwarantują także wysoką estetykę. Bramy wjazdowe przesuwne, dzięki specjalnym technologiom wykonania, wykazują bardzo dużą odporność na korozje oraz inne uszkodzenia.

Indywidualna wycena

Przemysłowe bramy wyceniane są indywidualnie, według konkretnego projektu, oznacza to, iż nie ma jednej, uniwersalnej ceny. Specjaliści z naszej firmy są jednak w stanie przedstawić orientacyjny cennik. Warto pamiętać, iż cena obejmuje nie tylko produkt, ale także i fachowy montaż.

Wiele możliwości do wyboru

Ogrodzenia przemysłowe Wiśniowski to systemy samonośne z napędem lub ręczne. Brama przesuwna o różnych parametrach nośnych dostępna jest w wielu kolorach. Katalog ofertowy zawiera całe mnóstwo ciekawych i dobrze sprawdzonych rozwiązań, z których mogą korzystać duże firmy przemysłowe jak i te mniejsze. Jednak w każdym przypadku stawiamy na wysoką jakość materiałów oraz solidny montaż bram i ogrodzeń. Pomagamy naszym Klientom wybierającym bramy przemysłowe dobrać taki system, który będzie najbardziej optymalny względem ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór ogrodzeń przemysłowych firmy Wiśniowski.

Nasi doradcy ds. bram i ogrodzeń:

Bartosz Brzeziak

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi?