Jesteś tutaj: Strona główna > Bramy i ogrodzenia > Ogrodzenia > Automatyka + akcesoria

Automatyka + akcesoria

auto_1

Automatyka i akcesoria do bram i ogrodzeń

Wygoda i komfort obsługi bez względu na warunki atmosferyczne zapewnia zamontowanie profesjonalnej automatyki. Dzięki niej w prosty i bezpieczny sposób można sterować pracą każdej bramy, bez zbędnego wysiłku za pomocą np. pilota. Nasza firma jest dystrybutorem automatyki firmy WIŚNIOWSKI proponującej sprawdzone i nowoczesne automaty do bram.

Nadajniki (piloty) dwukanałowe – tzn. jednym nadajnikiem można otworzyć dwie bramy, np. bramę wjazdową i garażową. Można również zamówić nadajnik czterokanałowy.

Automatyka do bram

Automat do bram garażowych segmentowych i uchylnych, z napędem poruszającym się po szynie z listwą zębatą, zasilany napięciem 24V, z regulacją mocy, z funkcją łagodnego startu i zatrzymania (dla bram segmentowych) oraz automatycznego zamknięcia.

Wyposażenie dodatkowe to: zasilacz awaryjny (pozwala na pracę napędu w przypadku braku zasilania głównego), odbiornik radiowy (możliwość zaprogramowania większej ilości nadajników), odblokowanie automatu z zewnątrz (dodatkowy zamek), komplet fotokomórek, zamek szyfrowy, system sterowania GSM.

Automat można stosować do garaży z dodatkowym wejściem lub bez. W ten sposób w przypadku np. braku prądu, bramę można otworzyć przez odblokowanie automatu przy pomocy specjalnej dźwigni, z zewnątrz za pomocą dodatkowego zamka montowanego na poszyciu bramy lub stosując zasilacz awaryjny. Urządzenie może współpracować również z fotokomórkami.

Urządzenia sterujące

Urządzenie sterujące montowane są w słupie bramy i zasilane napięciem 24V. Posiada funkcję powolnego startu i zatrzymania co oznacza to płynną i cichą pracę bramy oraz jej płynne otwieranie i zamykanie.

Poprzez zastosowanie tego typu rozwiązania umieszczanego w słupie mamy pewność, że jest on bezpieczny, chroniony przed dostępem niepowołanych osób oraz zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

W przypadku braku zasilania, bramę można z łatwością otworzyć ręcznie odblokowując mechanizm za pomocą specjalnej dźwigni zamontowanej na obudowie słupa – zamykanej na kluczyk.

Urządzenie posiada funkcję automatycznego zamykania, zamykania po fotokomórce oraz funkcję furtki – umożliwia otwarcie bramy na ustawioną szerokość, umożliwiającą przejście człowieka. Funkcja furtki może być obsługiwana „małym” przyciskiem na pilocie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.

 

Nasi doradcy ds. bram i ogrodzeń:

Bartosz Brzeziak

+48 535 777 032
bartosz.brzeziak@cels.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi?